:
  • 1

21 травня відбудеться Міжнародна наукова конференція

ВЕЛЬМИПОВАЖНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА: ІСТОРИЧНІ ДОЛІ ДЕРЖАВ І НАРОДІВ», яка відбудеться 21 травня 2014 року.


НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Сучасні надбання вітчизняної та світової історіографії Великої війни як відправної межі нової епохи в історії людства.

2. Реконфігурація системи міжнародних відносин напередодні, під час та після Першої світової війни.

3. Велика війна і європейське суспільство: буденне життя, соціальні виклики, трансформації і революції.

4. «Українське питання» та державотворчі процеси в Центрально-Східній Європі в період Першої світової війни.

5. Велика війна у спогадах, літературі, засобах масової інформації.

Місце проведення:, м. Київ, вул. Леонтовича, 5

Початок роботи: 10-00 Початок реєстрації: 9-00

Заявки на участь у конференції надсилати до 15 травня 2014 року за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (зразок заявки додається).

Статті надсилати до 10 червня 2014 року. Текст статті (з УДК, анотацією та ключовими словами українською, російською та англійською мовами) має бути оформлений відповідно до вимог, що висуваються до статей при поданні до фахових видань, і містити наступні елементи: постановка проблеми та її зв’язок з важливими науково-практичними завданнями; актуальність дослідження; аналіз останніх досліджень і публікацій; визначення невирішених раніше завдань загальної проблеми; мета статті; виклад основного матеріалу; основні висновки та перспективи подальших досліджень; список використаних джерел та літератури. Обсяг статті – до 20 000 знаків (до 0,5 д.а.). Збірник матеріалів конференції вийде друком у 4 кварталі 2014 року. Детальніше див. вимоги щодо оформлення статей.

Організаційний внесок складає 50 гривень (включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми конференції, її пересилання заочним учасникам, витрати на каву-брейк). Організаційний внесок сплачується поштовим переказом: м. Київ 01030 Ялі Максиму Харлампієвичу (за вимогою).

Заявки на участь у конференції та відскановану копію переказу організаційного внеску відправляти на адресу електронної пошти:

Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання оплачуються учасниками самостійно

Інформація за телефонами:

(О93)-767-41-15 Миклащук Ігор Миколайович,

(О50)-284-64-54 Ялі Максим Харлампійович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   {crossposting}

Коментарі

Додати коментар

Захисний код
Оновити

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

  

 

  

 Анна Рейд. Лєнінґрад. - Київ, 2012. - 493 с.

 

Журавльов Д.В. Хто є хто в українській історії / Денис Володимирович Журавльов; худож. А. Єрьоміна. - Харків. - 2011. - 416 с.

 

Максим Яременко, Спеціальні історичні дисципліни: Навч.  посібник. Аграр Медіа Груп, 2010. 

Єжи Топольський. Як ми пишемо і розуміємо історію. Таємниці історичної нарації / Пер. з польськ. Надії Гончаренко, наук. ред. Юрія Волошина. Київ: «К.І.С.», 2012. 400 с.